اخبار > برگزاری جلسه تودیع و معارفه ریاست مرکز دندانپزشکی فاطمیه سلامت 93/12/23


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه تودیع و معارفه ریاست مرکز دندانپزشکی فاطمیه سلامت 93/12/23

برگزاری جلسه تودیع و معارفه ریاست مرکز دندانپزشکی فاطمیه سلامت 93/12/23

جلسه تودیع و معارفه ریاست مرکز تخصصی دندانپزشکی فاطمیه سلامت صبح شنبه 93/12/23 با حضور معاونت محترم درمان جناب آقای دکتر مظفری ، جناب آقای دکتر رحیمی ریاست سابق و جناب آقای دکتر مجید احمدی سرپرست جدید مرکز سلامت برگزار گردید.

در این جلسه که پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد آقای دکتر رحیمی که پس از 13 سال ریاست مرکزسلامت ، به افتخار بازنشستگی نائل شدند ، در سخنانی با بیان رضایت خود از مجموعه و همکاران و کارنامه عملی خویش در طول دوره مسئولیت ایشان در این مجموعه ، ضمن طلب حلالیت از پرسنل مرکز خواستند تا همچون همکاری های گذشته شان با ایشان ، در آینده نیز با آقای دکتر احمدی همکاری متقابل داشته باشند.

آقای دکتر احمدی در ابتدا به نمایندگی از همه پرسنل سلامت از زحمات آقای دکتر رحیمی تشکر کردند و فرمودند ایشان یکی از روِئسای موفق دانشگاه علوم پزشکی بودند که در طول دوران ریاست ایشان، مرکز سلامت همواره رو به رشد بوده است و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند و از پرسنل مرکز خواستند تا خدمت رسانی و رضایت بیماران را اولویت اول کارهای خود قرار دهند و با توجه به این موضوع بیش از پیش در خدمت به مراجعین مرکز کوشا باشند. در ادامه نیز چند نفر از پرسنل ضمن ابراز رضایت مندی خود در دوران ریاست دکتر رحیمی برای ایشان آرزوی سلامتی و سربلندی همشگی کردند.

آقای دکتر مظفری معاونت محترم درمان نیز ضمن بیان خصوصیات ارزنده و بارز آقای دکتر رحیمی از زحمات ایشان تقدیر و تشکر کردند و با اشاره به این که طرح تحول نظام سلامت به زودی در حوزه دندان پزشکی اجرا خواهد شد، و با توجه به پرداخت های مبتنی بر عملکرد در مجموعه  ها از پرسنل مرکز سلامت خواست تا با صرفه جویی در مصرف و استفاده بهینه از مواد و تجهیزات دندانپزشکی در کاهش هزینه های مصرفی مشارکت کنند تا خود پرسنل نیز از مزایای این صرفه جویی بهره مند شوند. در پایان نیز آقای دکتر مظفری با اهدای لوح تقدیر و تابلو از طرف دانشگاه و آقای دکتر احمدی با اهدای تابلو فرش از طرف پرسنل مرکز سلامت از آقای دکتر رحیمی تشکر کردند.

با آرزوی سلامتی و موفقیت همیشگی برای آقای دکتر رحیمی.

روابط عمومی مرکز دندانپزشکی مرکز سلامت.

 

 

 

 


١٣:٢٢ - دوشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٣    /    شماره : ١٨٧٧١    /    تعداد نمایش : ٢٦٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج